Varianty vôní

citrus Osviežujúca vôňa citrónov spríjemní pobyt v akomkoľvek interiéri, vrátane kancelárií, obývacích izieb, predsiení i toaliet. Citrusové vône oceníte ako v horúcich letných mesiacoch, tak v zime.
 mango  Sladká exotická vôňa manga si ľahko získa vaše zmysly, pôsobí upokojujúcim aj elegantným dojmom. Záveskami mango môžete bez obáv prevoňať pracovne, kancelárie, zasadačky a ďalšie pracovné interiéry. Exotickú vôňu manga oceníte v chladných mesiacoch, jej využitie je však univerzálne.
 ocean  Ponorte sa do osviežujúcej vône, ktorá povzbudí vašu myseľ a zároveň efektívne prehluší nepríjemné pachy. Závesky využijete v pracovniach, kanceláriách, reštauráciách a vďaka silnej vôni tiež na toaletách.
kiwi Dokonalá súhra exotických vôní, ktoré uhranú vaše zmysly a spríjemnia váš pobyt doma aj v kancelárii. Vôňu kiwi-grapefruit možno využiť 12 mesiacov v roku, ale obľúbite si ju najmä v zime, kedy vás prenesie rovno do tropického raja!  
jablkoškorica Vôňa, ktorá zahreje. Korenená zmes jablka a škorice sa stala typickým atribútom zimných mesiacov, zvlášť počas obdobia Vianoc. Prevoňajte svoj domov, kanceláriu a ďalšie interiéry upokojujúcou a očarujúcou zmesou jablká a škorice!  
melon Cudzokrajná, sladkastá vôňa melónu ľahko potlačí nepríjemný zápach na toalete a rovnako dobre spríjemní pobyt v kanceláriách, predsieni aj v prostredí domova.