Ako vyberať interiérové vône

AKO VYBERAŤ INTERIÉROVÉ VÔNE?
Citrón, mango, melón, škorica s jablkom, oceán alebo kiwi s grapefruitom?

Keby sa jednalo o ovocie a nie varianty vôní do interiérov, výber jedného z nich by bol jednoduchší.

Napriek tomu si s výberom nelámte hlavu a pokojne prevoňajte svoj byt, pracovňu či toaletu tou vôňou, ktorá sa Vášmu čuchovému ústrojenstvo práve pozdáva najviac. Pre citlivejšie nosy ponúkame inšpiráciu v podobe niekoľkých odporúčaní, ako vybrať interiérové vône!

VÝBER VÔNE podľa ročného obdobia
Jablko je symbolom Vianoc od najstarších čias a jeho vôňu, často prizdobenú škoricou, môžeme vo sviatočnom čase ucítiť v mnohých slovenských domácnostiach. A to nielen cez Vianoce, ale aj počas zimných a jesenných mesiacov vôbec. Vôňa jablka so škoricou akoby mala moc zahriať nás na tele i na duši, jej zvláštne elegantný nádych je pre dlhé zimné večery ako stvorený.

Leto, čas dovoleniek, ktoré často trávime alebo aspoň túžime tráviť v exotických destináciách, praje osviežujúcim vôňam cudzokrajného ovocia. Vôňa citrónu, melóna, manga či kiwi s grapefruitom dokážu príjemne osviežiť v horúčavách, povzbudiť našu myseľ a inšpirovať ju k odvážnym cestovateľským a iným plánom.

VÝBER VÔNE podľa interiéru
Voľbu vône môžeme podriadiť tiež charakteru miesta, kde bude slúžiť svojmu účelu.

Kúpeľne, toalety a pisoáre určite uvítajú závesky a sitka do pisoárov výrazných, silných vôní melónu, citrónu alebo kiwi s grapefruitom, ktoré efektívne prebijú pach, ktorý sa na týchto miestach zdržiava.

V kanceláriách, na pracoviskách a v uvítacích sálach zasa vyniknú decentnejšie vône manga, jablka so škoricou či oceán. To isté platí pre elegantne zariadené byty a miestnosti, najmä tie s dreveným nábytkom.

 

A s vôňami môžete samozrejme kúzliť aj vy sami! Neváhajte ich obmieňať podľa momentálnej nálady alebo očakávanej návštevy.

Interiérové vône z e-shopu 4toilet.sk kúpite za bezkonkurenčné ceny, a tak sa neváhajte vybaviť do zásoby!