5 dôvodov prečo používať interiérové vône

Vonné závesky do interiéru, závesné vône na wc a vonné sitka do pisoára patria medzi interiérové vône, ktoré sú obľúbenými pomôckami, spríjemňujúcimi náš pobyt na pracovisku, v reštaurácii, kancelárii, aute, ale aj v domácom prostredí.

A ak váš nos pátra po pekných vôňach márne, zoznámte sa s 5 dobrými dôvodmi, prečo si prevoňať interiér!

1. VÔŇA TVORÍ IMAGE

Nepodceňujte účinky vône na ľudské čuchové ústrojenstvo! Príjemná vôňa spoluutvára celkový dojem z Vašej reštaurácie, pracoviska, kancelárie, ale aj bytu, kam zavíta rodinná návšteva. Správne zvolená interiérová vôňa môže byť neviditeľným pomocníkom, zatiaľ čo žiadna alebo nekvalitná vôňa skrytým nepriateľom.

2. VÔŇA spríjemňuje ŽIVOT

Je dokázané, že čuchové vnemy ovplyvňujú naše psychické rozpoloženie, teda to, ako sa cítime. Inak je nám v miestnosti, kde to príjemne vonia po škorici a mede, než tam, kde to nevonia vôbec, alebo tak, že si musíme zapchávať nos.

Neváhajte prevoňať svoju domácnosť alebo kanceláriu a "prevoňajte" si život!

3. VÔŇA ROZVÍJA FANTAZIU

Vôňa podnecuje našu predstavivosť ako máločo iné. Film Parfum: Príbeh vraha (Perfume: The Story of a Murderer) je toho dobrým príkladom, i keď nehodným nasledovania ...

Prebuďte v sebe inšpiráciu s cudzokrajnými vôňami citrusu, jablká a škorice, manga, melónu, oceánu alebo kiwi s grapefruitom!

4. KVALITNÉ INTERIÉROVÉ VÔNE VYDRŽIA VIAC AKO 30 DNÍ

Na rozdiel od lacných vôní z miestnej drogérie vám budú závesky 4toilet slúžiť minimálne po dobu 30 dní, ale spravidla dlhšie. Vône z e-shopu 4toilet.sk sa preto oplatia aj finančne!

5. VÔNE, ktoré voňajú Aj PRÍRODE

Nevyhnutnou požiadavkou na kvalitné interiérové vône je v dnešnej dobe aj šetrnosť k životnému prostrediu. Tieto nároky maximálne spĺňajú aj naše závesky a vonné sitká, ktoré zakúpite v našom internetovom obchode.

Všetky naše produkty majú špeciálne bezpečnostné listy a môžu ich bezpečne a bez obáv používať aj alergici, pretože neobsahujú žiadne škodlivé látky.

 Objednávajte interiérové vône za bezkonkurenčné ceny a s dopravou zadarmo!