Respirátor FFP3 ADD bez ventilu 5ks

Neohodnotené
 
Zväčšiť
 
  • 1 z 3

Respirátor s nosovým klipom zaisťujúci tesné priľnutie k tvári a účinnú filtráciu častíc nesených vzduchom.

Cena €32,80 bez DPH
€32,80    
Kód tovaru RESP_FFP3_5
Kategória Respirátory, rúška, rukavice
 

Označenie "FFP3" znamená, že pri starostlivom testovaní respirátor blokuje až 99% malých častíc. Chráni proti jedovatým a zdravím škodlivým prachom, dymu a aerosólom. Trieda FFP3 poskytuje maximálnu možnú ochranu pred zaťažením znečisteným ovzduším. Táto trieda filtruje karcinogénne a rádioaktívne škodlivé látky a patogény, ako sú vírusy, baktérie a spóry húb.

Všeobecne je doporučený respirátor FFP3 bez výdychového ventilu. Respirátor FFP3 bez ventilu chráni ako vás, tak aj ostatných okolo vás!

Balené po 5ks.

Respirátory chránia ako nositeľa, tak ľudí v okolí, a ponúkajú tak efektívnejšiu formu ochrany než rúška. Jedná sa o polomasku vybavenú filtrom, ktorá zabraňuje prieniku aj úniku vírusov, baktérií a výparov z úst, prachu i nečistôt.

Kvalitný respirátor musí spĺňať parametre dané európskymi smernicami. Jedná sa hlavne o respirátory tried FFP2 a FFP3, ktoré zachytia 95%, respektíve až 99% malých častíc.

RESPIRÁTOR S VENTILOM, ALEBO BEZ?

Respirátory s ventilom veľmi dobre chránia jeho používateľov a ich nosenie je navyše dostatočne komfortné. Nevýhodou zostáva, že nezabraňujú úniku vydychovaného vzduchu, a tým pádom môžu ohrozovať ľudí v okolí. Ako ochranu proti koronavírusu je teda nutné zvoliť respirátor bez ventilu, prípadne dýchať cez rúško.

Predávame certifikované respirátory FFP2 a FFP3, ktoré odporúčame ako spoľahlivú ochranu pre vás i okolostojacich na nákupoch, na cestách, v ordináciách alebo na úrade.